Aslı Hünel: Bikinili görüntülenmeyi sevmiyorum!

Ünlü şarkıcı Aslı Hünel, geçtiğimiz sene Kanal D’de ekrana gelen ‘Balçiçek’le Sohbete Geldik’ programına konuk olmuştu. Şarkıcı, “25 yıldır beni çekmek istedikleri yarışın içinde olmayıp, sadece işimi yapmaya odaklandım. Bu yüzden de zaman zaman çok hırpalandım. Hayat zor ve acımasız. ‘Hayır’ demeyi bir türlü öğrenemedim, belki de en büyük problemim bu” demişti.

2018’de Savaş Yurtsever’le nikah masasına oturan Hünel, evliliğiyle ilgili ise “Allah’a şükürler olsun çok mutluyum. Allah herkese böyle bir evlilik nasip etsin” şeklinde konuşmuştu.

Önceki aylarda ise şarkıcı, NG Afyon Otel’de porselen elbisesi ile sahneye çıkmış; Tolga Çam imzası taşıyan, özel kesilmiş bin 500 parça porselen ile hazırlanan elbise dikkat çekmişti.

PORSELEN ELBİSE GİYDİ

Aslı Hünel, ‘Yükselen Yıldızlar 2022’ finalindeki beyaz ve altın renkli elbisesiyle ilgili, “Bugüne yakışır bir şekilde hazırlanmaya çalıştım. Bir sürpriz yapmak ve porselen elbise giymek istedim” ifadelerini kullanmıştı.

AĞIRLIĞI 30 KG!

Yaklaşık 30 kg. ağırlığındaki elbisesi ve porselen takıları ile sahnede zaman zaman zorlanan ünlü şarkıcı, konukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti.

EŞİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Ünlü isim, tüm bunların ardından eşi Savaş Yurtsever ile birlikte Yalıkavak’ta yer alan bir plajda objektiflere takıldı. Denizde birlikte eğlenceli anlar yaşayan ünlü çiftin aşkları, ilk günkü gibiydi. Yurtsever, suda eşi Hünel’e sık sık sarılarak öpücüklere boğdu.

Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden 45 yaşındaki başarılı sanatçı, şöyle konuştu:

Beni bikini ile yakalayamazsınız, sahnede dekolteye evet ama bikinili görüntülenmeyi sevmiyorum. Örf ve adetlerimize çok bağlı bir insanım, sanat piyasasına girdiğim günden beri hep bu düşünce içerisindeydim. Sonuçta bizi milyonlarca insan izliyor, görüntü kirliliğine gerek yok.

“ABARTILACAK KADAR DEĞİL”

Gazetecilerin “Parmağınızda servet taşıyorsunuz” demesi ise Hünel, “Yok, öyle abartılacak kadar çok pahalı bir şey değil. Kuyumcunun söylediğine göre ‘sanat camiasında en büyük tek taş senin parmağında’, ben de onun yalancısıyım” sözleriyle gazetecileri güldürdü.

ASLI HÜNEL KİMDİR?

Aslı Hünel 4 Haziran 1977 doğumlu Türk sanat müziği sanatçısı. 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Hünel oyuncu Saruhan Hünel’in kardeşidir. Annesi Arap, babası Selanik göçmenidir. Aslı Hünel müzik yaşantısına Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde başladı. 14 yaşlarına geldiğinde şan dersi almaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.