Bera Alanya Otel yaz sezonunu açtı

Muhafazakar tatil konseptinin öncülerinden Bera Holding’e bağlı Bera Alanya Otel, kapılarını tatilcilere açtı.

Bera Holding’den yapılan açıklamaya göre, 2007’de Alanya’da hizmete başlayan ve aileleriyle huzurlu bir tatil arayışında olan tatilcilere 17 senedir kesintisiz hizmet veren otel, bu yıl da 15 Mayıs itibarıyla misafirlerini ağırlamaya başladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bera Alanya Otel Genel Müdür Ruhat Ülgen Cengiz, Türk misafirperverliğini, kaliteli ve güler yüzlü hizmetle tüm dünyaya tanıtmaktan büyük gurur duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Uzun geçen bir kışın ardından 15 Mayıs Pazartesi günü misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Gerek yaşadığımız acılar, gerekse seçim atmosferinin ağırlığıyla bu sene sanki her zamankinden daha uzun sürdü ve hepimizi yordu. Havaların geç ısınmasının da etkisiyle iyi bir tatili, kaliteli bir dinlenmeyi özleyen ve beklentileri daha da artan misafirlerimizi memnun edebilmek için çok yoğun bir hazırlık süreci geçirdik. Tüm gücümüzle Bera Alanya’yı tercih eden misafirlerimizi, buraya nasıl gelmiş olurlarsa olsunlar, buradan dinlenmiş, eğlenmiş, daha sağlıklı ve daha mutlu olarak uğurlamaya odaklandık.”

Kadınlara özel gökyüzü havuzu

Verilen bilgiye göre, otelin en üst katında 3 bin 500 metrekarelik terasta sadece kadınlara özel olarak tasarlanan bu gökyüzü havuzuna kadın misafirler isterlerse yüzme kıyafetleriyle dahi yine sadece kadınlara özel bir asansöre binerek ulaşabiliyor.

Kadınlar kompleksinde profesyonel ekiplerin hizmet verdiği SPA merkezinde Türk hamamı, saunalar, buhar banyoları gibi imkanlarda sunulmakta. İçerisinde “mini aqua” parkında bulunduğu komplekste, kadın misafirlerin çocuklarıyla birlikte gün boyu eğlence ve aktivitelerle dolu bir tatil geçirmeleri mümkün oluyor.

2022 yılında aile havuzunu hizmete alan Bera Alanya Otel, 2023 yılında da mutfak departmanında önemli yenilikler gerçekleştirdi. Otel, yenilenen mutfak ekipmanlarının yanında, hijyen kuralları gereği hassasiyetlerini daha da ön plana çıkardı.

Ailelerin her ferdinin birlikte kullanımına göre hazırlanan aile havuzu ise 1.000 metrekareye yaklaşan genişliği ile havuz keyfini hep birlikte yaşamak isteyen ailelere aradıkları alan ferahlığını fazlasıyla veriyor.

Sürekli kendini temizleyen ve bünyesinde aqua havuz, olimpik havuz, çocuk havuzları ile her yaşa göre düz kaydıraklar, dönmeli kaydıraklar bulunan bu dev havuz kompleksinde, aileler geniş alan özgürlüğü sayesinde uzun saatler geçirebiliyor.

20 bin metrekarelik geniş ve yeşil bir alan üzerine kurulmuş olan Bera Alanya Otel, 400 metre uzunluğunda özel bir plaja sahip. Otelde ailelerin ve çocukların birlikte vakit geçirip eğlenebileceği havuzların ve su sporlarının yanı sıra, gündüz ve gece animasyonları, canlı sahne performansları, tematik geceler, tanınmış sanatçıların konserleri de yaz boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir