İçki içerken birbirlerini vurdular

Adana’nın Yüreğir ilçesinde tıpkı mahallede oturan İsmail Ballı, Erkan Demirbağ, Adnan H. (38), Mehmet Ç. (36) ve Faruk U. (35) buluşup metruk binada içki içmeye başladı. Bir müddet sonra Ballı ile Demirbağ ortasında evvel tartışma, akabinde da arbede çıktı.

Kavga sırasında Ballı, belindeki tabancayı çıkarıp Demirbağ’ı bacağından vurdu. Demirbağ da tabancasını çekip Ballı’yı bedeninin çeşitli yerlerinden yaralayıp kaçtı.

Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Birinci müdahalesi yapılan İsmail Ballı, ambulansa hastaneye kaldırıldı.

Cinayet Ofis Amirliği grupları, olayın akabinde kaçan Demirbağ ile hengameye karıştığı öne sürülen Adnan H., Mehmet Ç. Ve Faruk U.’yu adreslerine yapılan eş vakitli baskınlarda gözaltına aldı.

Tedavisinin akabinde emniyete götürülen Erkan Demirbağ sözünde, “Aramızda küfürleşme olunca tabancasıyla beni vurdu. Ben de kendimi korumak için ateş ettim” dedi.

İşlemlerinin akabinde sevk edildikleri adliyede mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Erkan Demirbağ, tutuklanırken, başka 3 kişi ise isimli denetim kuralıyla hür bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.