Merakla beklenen etkinlik başladı Apple yeni ürünlerini tanıtıyor

Merakla beklenen etkinlik başladı Apple yeni ürünlerini tanıtıyor

Tüm dünyanın merakla beklediği etkinlik Apple CEO’su Tim Cook, sunumuyla başladı. Etkinlikte Apple’ın yeni ürünleri tanıtılıyor.

iPAD MİNİ

Küçük olmasına rağmen sunduğu performans ile dikkatleri üzerine çeken iPad Mini, çok daha küçük bir ekran tasarımıyla geliyor. Mor, pembe, sarı ve gri renkleriyle gelen yeni nesil iPad 8.3 inçlik boyutuyla dikkat çekiyor. 500 nit parlaklık sunan cihaz, Touch ID’ye de sahip. Ekranın yukarısında konumlandırılan bu tuşta dokunma deneyimi de geliştirildi. Yeni iPad Mini’nin başlangıç fiyatı ise 499 dolar olarak açıklandı.

Merakla beklenen etkinlik başladı! Apple yeni ürünlerini tanıtıyor

APPLE WATCH SERİES 7

Ekran gövde oranı bir önceki modele oranla yüzde 20 oranında artırılan Apple Watch Series 7’nin kenarları yüzde 40 daha ince olacak. Ekranı ise yüzde 50 oranında daha geniş içerik okuma imkanı verecek olan cihaz, yüzde 33 oranında daha hızlı şarj olacak. Yeni Watch Series 7’nin başlangıç fiyatı ise 399 dolar olarak açıklandı.

Merakla beklenen etkinlik başladı! Apple yeni ürünlerini tanıtıyor

iPHONE 13

İphone 13‘de en büyük yenilik kamera bölümündeki değişim olarak göze çarpıyor. Görünüş olarak farklı ufak değişikliklere de ev sahipliği yapan iPhone 13, daha küçük bir çentik ve 5 farklı renk seçeneği ile geliyor. Yeni işlemci olan 6 çekirdekli A15 Bionic’ten güç alacak olan cihaz, bir önceki modele göre yüzde daha 50 hızlı olacak ve yüzde 30 daha hızlı grafik performansı gösterecek. Depolama boyutu ise 128 GB olarak açıklandı.

iPhone 13’ün fiyatı 799 dolar olarak açıklanırken, iPhone 13 mini ise 699 dolarlık fiyat etiketi taşıyacak.

Merakla beklenen etkinlik başladı! Apple yeni ürünlerini tanıtıyor

Ayrıntılar geliyor…

Merakla beklenen etkinlik başladı! Apple yeni ürünlerini tanıtıyorHaberler.com – Ekonomi Haberleri Servet Uzun Haberler.com Haberler.com – Ekonomi Haberleri iPhone 13'ün tanıtımına saatler kaldı! Online mağaza geçici olarak kapatıldı

iPhone 13’ün tanıtımına saatler kaldı! Online mağaza geçici olarak kapatıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.