Samandıra’da kritik görüşme! Ali Koç ve Jorge Jesus…

Teknik yönetici Jorge Jesus idaresinde Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki egzersizin birinci 15 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Salonda başlayan idman, alanda yapılan çalışmalar ile devam etti. Sarı-lacivertli grup, düz koşu yaparak idman sürdürürken antrenmanın basına kapalı kısmında ise taktiksel çalışmalar gerçekleştirildi. 

Sarı-lacivertli takımda Serdar Aziz ile Joao Pedro’nu tedavileri devam ederken İrfan Can Kahveci ferdî çalıştı. Mert Hakan Yandaş ise birinci kısımda kadroyla çalışırken sonrasında kişisel olarak hazırlıklarını sürdürdü.

KALECİLER AĞIR TEMPO

Fenerbahçe’de kaleciler ağır tempoda çalışmalarına devam etti. Sarı-lacivertlilerde ekipten evvel alanda yer alan kaleciler, kendileri için hazırlanan program dahilinde çalıştı. Egzersizde kaptan Altay Bayındır ile İrfan Can Eğribayat’ın diyalogları dikkat çekti. 

ALİ KOÇ SAMANDIRA’DA

Fenerbahçe’de lider Ali Koç, Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne geldi. İdman öncesi saha kenarında idare heyeti üyesi Selahattin Baki, futbol operasyon yöneticisi Mario Branco ve futbol planlama yöneticisi Okan Özkan ile sohbet eden Ali Koç, yeni transferlerden Luan Peres ile basın toplantısı sonrası bir ortaya geldi.

Bir müddet Peres ile sohbet eden Ali Koç, egzersiz öncesinde Jesus ile de bir ortaya geldi. Saha kenarında bir müddet Jesus ile görüşen Ali Koç, sarı-lacivertli takımın egzersizini izledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.