Trabzonspor’un genç forveti Batuhan Kör Manisa Futbol Kulübü’nde

Manisa Futbol Kulübü, genç forvet oyuncusu Batuhan Kör’ü takımına kattı.

Manisa Futbol Kulübü, Trabzonspor’dan genç forvet oyuncusu Batuhan Kör’ü 1 yıllık kiralık olarak takımına kattı. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen imza merasimine İdare Konseyi Üyesi Seyit Ali Özmen katıldı.

İmza merasiminde konuşan yeni transfer Batuhan Kör, “Öncelikle Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum için çok memnunum. Bu dönem bir üst lige çıkabileceğimize inandığım için buradayım. Grubumdaki ağabeylerim ve genç kardeşlerimle birlikte yeterli bir sinerji yakalayacağımızı düşünüyorum. Transfer sürecinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Batuhan Kör’ün kadromuza güç ve güç katacağını belirten İdare Heyeti Üyesi Seyit Ali Özmen ise, “Manisa Futbol Kulübü olarak transferlerimize devam ediyoruz. Gayemiz her vakit bir üst lig. Batuhan’ın kadromuza güç ve güç katacağını düşünüyorum. Birlikte hoş işler yapacağımıza inanıyorum. Harika Lig yolunda da Manisa Futbol Kulübümüze katkı sunacağına eminim. Kendisine Manisa Futbol Kulübü formasıyla muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.