6 Kasım 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 6 Kasım Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

‘Özgür Özel seçimi kazanırsa ben mesleği bırakırım’ diyen ve Özgür Özel’in CHP Genel Başkanı seçilmesi sonrasında alacağı karar merakla beklenen gazeteci Barış Yarkadaş kararını açıkladı. Barış Yarkadaş “Kamoyuna verdiğim sözü tutuyorum. Saat 23:49 itibariyle söz verdiği üzere aktif gazeteciliği bırakıyorum” dedi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, yeni bir sistemi duyurdu. Yeni sisteme göre artık avukat olmak için hukuk fakültesini bitirmek yeterli olmayacak.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda B.Ç. isimli kadın, eski sevgili tarafından darbediliyordu. Yücel Kaya isimli kişi şiddet gören kadına yardım etmek istedi. Kaya, saldırgan eski sevgiliye yumruk attığı gerekçesiyle hapis cezasına çarptırıldı.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler uzun bir süredir çifti taklit ettiği düşünülen Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftine çevrildi. Avukat Feyza Altun’un haklarında dikkat çeken iddialar ortaya attığı çift, Altun’un yüklenmesinin ardından paylaşımlarını kaldırmaya başladı. Son hamleleri kliniklerinin internet sitesine ayar çekmek oldu. Detaylar?

Pazar akşamları izleyiciyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümünde yarışan Hilmi Can Söğütlü, 20.000 TL’lik futbol sorusunda joker kullanmak istedi. Robert Koleji’nde okuyan genç yarışmacının seyirci ve telefon jokerlerini kullandığı soru sosyal medyada gündem oldu.

Rasim Ozan Kütahyalı, Acun Ilıcalı ile Birlikte Hakan Şükür’ü Nasıl Kurtarmaya Çalıştıklarını Anlattı

Bihter filminin ekibinden yeni kare geldi, Aşk-ı Memnu/Bihter kıyaslaması arşa çıktı!

Sosyal medyada sık sık akımlar meydana geliyor ve son dönemde akımların büyük çoğunluğu TV dizileri üzerine. Son dönemin popüler akımlarından ‘Yalvarırım biri söylesin’ akımına bu defa TV dizileri fragmanları konu oldu. Biz de bu akıma gelen yanıtları derledik.

Feyza Altun Okları Özlem Öz ve Tayyar Öz’e Çevirmişti: Işın Karaca’dan Tayyargil’e Çok Sert Yorum

Murat Övüç, Gündemden Düşmeyen Dilan Polat Haberlerine İsyan Etti: “Yeter Artık Prim Yaptığınız!”

Fenerbahçe’nin efsane kalecisi şimdilerin Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel hem spor hem de magazin dünyasının gözde çiftlerinden. Her paylaşımlarıyla kendilerine gıpta ettiren çiftin alışveriş paylaşımı da ‘nasip olur mu?’ dedirtti.

Kayseri’nin Bünyan ilçesinde, 270 büyükbaşın bulunduğu çiftliğe inen 5 kurt, 2 ineği yaraladı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Birleşmiş Milletler (BM), İsrail’in saldırıları altındaki Gazze’de 7 Ekim’den bu yana her 10 dakikada bir çocuğun öldürüldüğünü, 2 çocuğun da yaralandığını duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx