Dyson, geleceğin tasarımına sahip Supersonic r saç kurutma makinesini tanıttı

Elektrikli süpürge alanında yıllardır başarılar elde eden bir şirket, birkaç yıl önce güzellik piyasasına adım atarak saç kurutma makinelerini piyasaya sürdü. Daha sonra hava temizleyicileriyle ürün yelpazesini genişleten şirket, şu anda dünya çapında 85 pazarda faaliyet gösteriyor. Şirket, Dyson Zone Hava Temizleyici ANC kulaklıkları gibi yenilikçi ve geleceğe yönelik ürünlerle yelpazesini daha da genişletiyor. Dyson Supersonic r Saç Kurutma Makinesi, yeni tasarımlar ve teknolojilerle birlikte, profesyonel saç stilistleri ve müşteriler için mükemmel bir araç olduğunu garanti ediyor.

Dünya çapındaki önde gelen stilistlerin önerileri üzerine şirket tarafından tasarlanan Dyson Supersonic r, geleneksel saç kurutma makinelerinde karşılaşılan bazı sorunları çözmeyi amaçlıyor. Yaklaşık 325 gram ağırlığındaki bu kurutma makinesinin r eğrisi, profesyonellerin eski kurutma makineleriyle ulaşılması zor olan bölgelere kolayca hizmet vermesini sağlıyor. Yeni ergonomik tasarlanmış r eğrisi, karpal tünel sendromu ve diğer yaralanma risklerini azaltıyor.

Dyson, geleceğin tasarımına sahip Supersonic r saç kurutma makinesini tanıttı

Dyson Supersonic r Saç Kurutma Makinesi, tüm köşelerde tutarlı ısıtma sağlayan yeni akışkan ısıtıcı teknolojisine sahip. Geleneksel bobin yerine, simetrik folyolarla birlikte yeni akışkan ısıtıcı teknolojisini kullanıyor. Bobinle birlikte ısı, her köşe bucakta eşit bir şekilde dağılarak sıcak noktalar oluşmadan verimli bir hava akışı sağlıyor. Bu, saçın sağlığını korurken ısı hasarını önleyen ve stil yapmaya uygun önemli miktarda sıcak hava dağılımı sağlıyor.

Ayrıca, Dyson Hyperdymium motoru ve Radyo Frekansı Tanımlama sensörleri gelişmiş özellikler ekliyor. RFID teknolojisi, saç kurutma makinesinin kendini iletişim kurmasını sağlayarak otomatik motor hava akışı ve sıcaklık kontrolünü mümkün kılıyor. En küçük saç kurutma makinesi, yeni ısıtıcı teknolojisi, motor performansı ve yeni bir tasarımla verimli ve etkili özellikler sunuyor. Özellikle, %30 daha küçük ve %20 daha hafif olup, hızlı kurutma, kabarmayan ve pürüzsüz sonuçlar sunuyor.

Dyson Güzellik Kıdemli Tasarım ve Geliştirme Müdürü Gavin Galligan, “Dyson Supersonic r Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, güzellik teknolojisindeki yenilik ve mükemmellik taahhüdümüzü temsil ediyor. Yeni akışkan ısıtıcı teknolojimiz ve yüksek hızlı motorlarımız, tüm saç tipleri için hızlı kurutma ve üstün stil avantajları sunan hassas hava akışı ve sıcaklık kontrolünü sağlıyor,” dedi.

Dyson Supersonic r, üç hassas hava akışı ayarı, dört ısı modu ve kolay ulaşılabilir ergonomik kontroller ile kesintisiz bir stil deneyimi sunuyor. Ayrıca, derin yüklü filtre profesyonel kirleticileri yakalayarak makinenin performansını ve ömrünü koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx