Honor bu iki modelinde adeta dönüm noktasını yaşayacak!

Vivo, Honor ve Oppo arasındaki yarış kızışıyor. Honor ve Oppo, sırasıyla Magic 6 ve Find X7 serilerinden oluşan en yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak cihazların piyasaya sürülmesinden önce, yeni üst düzey cihazlara eklenebilecek birkaç özelliği ortaya çıkaran yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Bu haber, Weibo’da (bir Çin mikroblog sitesi) bilgileri paylaşan tanınmış duyumcu Digital Chat Station’dan geldi. Sızıntıcı, her iki premium sınıf akıllı telefon serisinin de mini bir yonga seti ile uydu iletişim teknolojisine, özel düşük güçlü arama teknolojisine ve geliştirilmiş performans için ısı dağıtımına sahip olacağını iddia ediyor.

Honor bu iki modelinde adeta dönüm noktasını yaşayacak!

Düşük güçlü arama özelliği, muhtemelen uydu iletişimi için bir acil durum iletişim yöntemi olarak işlev görecektir. Öte yandan, ısı dağıtım teknolojisi, termal boğulmayı azaltarak Magic 6 serisindeki güçlü yonga setleri gibi Snapdragon 8 Gen 3 ile daha uzun süre yüksek performansı sürdürmeye yardımcı olacaktır. Yakın zamanda, Honor’un kendine ait uydu iletişim teknolojisi hakkında bir rapor yayınlamıştık.

İlginç bir şekilde, sızıntıcı Oppo Find X7 serisinin de uydu iletişimi özelliğine sahip olacağı önceki iddiasını da tekrarlıyor. Honor Magic 6 ve Oppo Find X7 serilerinin, sızıntıcıya göre, yüksek son teknoloji görüntüleme teknolojilerini de içerebileceği belirtiliyor. Şu ana kadar bildiklerimize göre, Find X7 MediaTek Dimensity 9300 ile, Find X7 Pro ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC ile donatılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx