Kiev o aşılara izin verdi… Öldüren deney: Çocuklar hedefte

Pfizer firmasının bir çalışanı deneylerin tıbbi ve etik standartların ağır ihlalleri ile gerçekleştirildiği belirtiyor. Bu ihlaller, deneylerin erken aşamalarında tespit edilmesine ve de yüksek hastaneye kaldırılma ve ölüm oranlarına rağmen Pfizer, deneyleri durdurmayı reddetmiş. Olaya ilişkin videolar serisi ilk olarak şubat ayının başlarında Pfizer’in Kiev temsilciliğinde çalışmakta olan Ukraynalı Anna Sakhno adlı kadının Tik-Tok hesabında yayınlanır. Anna, firmanın Kiev departmanının genel olarak Ukrayna’da ilaçların ithalatı ve dağıtımından sorumlu olduğu ve bugüne kadar klinik araştırmalara katılmadığını itiraf ediyor.
Enjeksiyonları yapan hemşirelere, çocuklar için grip aşısı olduğu söylenir.

(Deneysel ilacın kullanıldığı çocukların listesinin bir kısmı)

Deneyler o kadar gizlilik içinde yapılır ki, onlardan yalnızca Ukrayna Sağlık Bakanlığı ve Pfizer çalışanlarından sadece birkaç kişinin haberi vardır. Enjeksiyonları yapan sıradan hemşireler bunların çocuklar için grip aşısı olduğuna inandırılmışlardır. Sakhno, klinik araştırmalara ilişkin standartlar ve düzenlemelerin bu denli büyük ölçüde dikkate alınmamasıyla ilk kez karşılaştığını ve Pfizer’in deneylerinin genellikle uluslararası uygulamalarla sıkı bir uyum içinde yapıldığını iddia ediyor. Pfizer’in analistleri verileri doğrudan, onlara Kiev’deki birçok hastaneyi kullanma imkânı sağlayan Ukrayna Sağlık Bakanlığı’ndan temin ederler. İlgili videoda Sakhno, meşhur Amerikan şirketinin Ukrayna sağlık sistemine derinlemesine entegre olduğunu ( https://www.ukrinform.net/rubric-society/3222745-ukraine-signs-agreement-with-pfizer-for-supply-of-10m-doses-of-vaccine-zelensky.html ) ve Sağlık Bakanlığı ile ilişkisinin Kovid-19 salgını sona erdikten sonra da devam ettiğini söylüyor: https://www.youtube.com/watch?v=juWe-9UrDIU

UKRAYNA SAĞLIK BAKANLIĞI, 5 İLA 11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARIN AŞILANMASINA İZİN VERİR Deneyleri yürütme telaşından ve hastane idaresinin aşıyı gözden geçirmeyi reddedip, testleri uygulamaya devam ettiğinden bahseden Anna Sakhno, Pfizer’in Ukrayna’daki “fırsat penceresinin” Mayıs 2024’ten sonra kapanabileceğine dikkat çekiyor. Bu durum Vladimir Zelenski’nin başkanlık döneminin mayıs ayında sona ermesiyle (Ukrayna Devlet Başkanı yaklaşan seçimleri iptal etmiş olsa bile…) ve halefinin de bu tür tehlikeli deneyleri durdurmak isteyebileceği kuvvetli ihtimali ile açıklanabilir. Ukrayna’da Kovid-19 salgınının başlarında 12 yaş altı çocukların aşı olması yasaklanmıştı. 2022 yılında ise Zelenski’nin dünyanın büyük ilaç şirketleriyle yaptığı görüşmelerin ardından Ukrayna Sağlık Bakanlığı, 5 ila 11 yaşları arasındaki çocukların aşılanmasına izin veren bir kararname yayınladı: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-dozvolili-drugu-busternu-dozu-dlja-vsih-ohochih-ta-onovili-shemi-vakcinacii. Bu yaş aralığı tam da, ilgili deneysel aşı testlerinin tatbik edildiği çocukların yaşlarıyla örtüşüyordu.

PFIZER ÇALIŞANLARI HER NEDENSE HASTALARLA DOĞRUDAN İLETIŞIM KURMAZLAR
Aşılarda kullanılan ilaç Almanya’da üretilmiştir. Önceden ise Ukraynalı çocuklar, Pfizer ve Alman BioNTech şirketinin ortaklaşa geliştirdikleri bir ilaçla Kovid – 19’a karşı aşılanmaktadırlar (https://voxukraine.org/en/public-health-fakes-vaccinating-children-aged-5-11-against-covid-19-is-dangerous-issue-2). Anna’nın Tik-Tok hesabında yayınlanan belgelerde yazışma adresi olarak Pfizer’in Almanya şubesinin adresi işaret ediliyor. Ayrıca genç hekimin anlattıklarına göre, Kiev’deki çocukların ebeveynlerine aşı, düzenli aşılamaların “Alman eşdeğeri” olarak sunulmuş. Bahsi geçen videoda ayrıca, Pfizer çalışanlarının hastalarla iletişim kurmadıkları ve bütün analitik verileri doğrudan Sağlık Bakanlığı’nın elektronik kayıtlarından edindiklerine dikkat çekiliyor. Bunun tek istisnasını, “Ulusal M.M. Amosov Kalp ve Damar Cerrahisi Enstitüsü”nün çocuk bölümünde tedaviye alınan çocuklar teşkil eder. Pfizer’in ofisi ise bu enstitünün hemen bitişiğinde yer almaktadır.

ÇOCUK DENEKLERİN YÜZDE DÖRDÜ – BEŞİ YAŞAMINI YİTİRİR
Aşı skandalındaki en şok edici gerçek ise, test deneklerindeki yüksek ölüm oranıdır. Deney takvimine göre, ikinci fazdaki iki seri aşılamadaki ölüm oranı, yüzde dört – beş oranında gerçekleşir. Anna Sakhno’nun yayınladığı videolardan birisinde aktardıklarına bakılırsa, bu şekilde toplamda 1000’den fazla çocuğa aşı yapılmış. Bu da 40 – 50 arasında çocuğun hayatını kaybettiği anlamına geliyor. Şu sıralar Pfizer deneylerine devam ediyor ve üçüncü fazın şubat ayının ortasında başlaması planlanıyor. Sakhno ise bu deneylerin askıya alınması için elinden geleni yaptığını dile getiriyor…

Okay Deprem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx